Kariera Mediaroom

DACHSER Poland - kierownictwo

Dzięki przyszłościowym koncepcjom biznesowym, DACHSER w ciągu ostatnich dziesięcioleci stał się jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. Innowacyjność DACHSER oparta jest na jednostkach biznesowych, które są stabilnymi fundamentami ekonomicznymi firmy i obejmują całe portfolio usług logistycznych, a także na partnerskich zasadach, którymi kieruje się doświadczona kadra zarządzająca.

W DACHSER kierujemy się wspólnymi celami i wartościami, których głównym zadaniem jest to umacnianie grupy, by była gotowa na przyszłe wyzwania oraz dalszą ekspansję. Połączenie fachowej wiedzy i dbałości o zrównoważony rozwój gwarantuje DACHSER długofalową rentowność i powodzenie firmy w przyszłości.

Skład zarządu DACHSER można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Wolfgang Reinel - Managing Director European Logistics North Central Europe

Wolfgang Reinel, urodzony w 1963 r., od 2014 roku pracuje na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Business Unit European Logistics na Europę Północną i Środkową (EL NCE), a tym samym jest członkiem zarządu Road Logistics oraz zarządu DACHSER SE. Wcześniej był odpowiedzialny za kierowanie globalną działalnością DACHSER w ramach logistyki kontraktowej i wprowadzenie planowania strategicznego (Balanced Scorecard/ BSC) w państwach Europy Północnej i Środkowej. Sprawuje nadzór nad łącznie 18 organizacjami krajowymi w ramach swojego Business Unit EL NCE, w tym ośmioma spółkami joint venture. Jako Dyrektor Zarządzający EL NCE, Wolfgang Reinel jest odpowiedzialny za rozwój działalności i wdrażanie strategii Road Logistics i Interlockingu, z uwzględnieniem poszczególnych wymogów krajowych (sieciowych).

Marcin Długosz – Country Manager Air & Sea Logistics Poland

Marcin Długosz, od maja 2021 roku kieruje DACHSER Air & Sea Logistics w Polsce. Odpowiada za funkcjonowanie i strategiczny rozwój obszaru biznesowego obejmującego transport lotniczy – połączenia bezpośrednie, czarterowe, usługi ekspresowe i kurierskie, jak również interkontynentalny transport morski w zakresie przesyłek drobnicowych (LCL) i pełnokontenerowych (FCL). Ma 16-letnie doświadczenie w branży spedycji morskiej i lotniczej, zarówno na stanowiskach operacyjnych, kierowniczych, jak i w zespole sprzedaży.