Kariera Mediaroom

DACHSER Cargoplus & DACHSER Cargoplus Food: Twoi partnerzy w transporcie towarów do państw WNP

Wysyłając przesyłki do i z terenu WNP, mogą Państwo polegać na wysokich standardach jakości i bezpieczeństwa oddziałów DACHSER Cargoplus i DACHSER Cargoplus Food.  Nasi doświadczeni specjaliści znają rynki i specyficzne przepisy, oraz komunikują się z urzędami (np. celnymi) oraz usługodawcami w lokalnym języku. Ustandaryzowane procesy zapewniają wysoką jakość i niezawodne możliwości.

Wysoki poziom bezpieczeństwa prawnego podczas obsługi i realizacji przesyłek

Dogłębna wiedza zapewnia bezpieczeństwo przesyłki. Specjaliści z DACHSER Cargoplus i DACHSER Cargoplus Food obiektywnie i z wyprzedzeniem oszacują ryzyko dotyczące Państwa transportu. Bazując na analizie, dostosują procesy i procedury do obowiązujących wymagań runku. Poprzez dokładne sprawdzenie procesów, nasi specjaliści mogą zapobiec utrudnieniom na wczesnym etapie. Nasze własne licencje pośrednika celnego zapewniają, że Państwa przesyłka jest obsługiwana sprawnie i bez przeszkód. W dodatku, możemy doradzić przy sporządzaniu dokumentacji eksportowej oraz w przypadku wszelkich pytań dotyczących pakowania oraz zabezpieczenia ładunku. Nasze kompleksowe usługi logistyczne obejmują ważne obszary, takie jak: bliska współpraca z europejską siecią DACHSER European Logistics oraz DACHSER Food Logistics, połączenie z międzynarodowym transportem lotniczym i morskim, oraz własne magazyny w Moskwie, Petersburgu i Niżnym Nowogrodzie.

Nasze docelowe regiony obejmują Rosję, z lokalizacjami w Moskwie, St. Petersburg, Niżny Nowogród, Kaliningrad, oraz miasto portowe Noworosyjsk. Organizujemy również transport towarów do: Białorusi, Ukrainy, Kazachstanu, Armenii, Azerbejdżanu, Mołdawii, Uzbekistanie, Gruzji, Turkmenistanu, Kirgistanu, Tadżikistanu, oraz Mongolii. 

Dla Państwa przesyłek do państw WNP, oferujemy

  • Transporty częściowo oraz całopojazdowe w DACHSER Cargoplus oraz całopojazdowe w DACHSER Cargoplus Food, we wszystkich regionach WNP
  • Cotygodniowe trasy LCL do Moskwy, St. Petersburga, Kijowa oraz Mińska w DACHSER Cargoplus
  • Bezpośrednie połączenia dla maksymalnego bezpieczeństwa transportu
  • Lokalna znajomość rynku - nasi eksperci znają rynek WNP oraz mówią w lokalnych językach
  • Wysoki poziom konsultacji specjalistycznych - nasi pracownicy są w stanie wyjaśnić złożone problemy rosyjskiego biznesu i zawczasu oszacować procesy oraz ryzyko
  • Bezpieczeństwo w obsłudze dokumentów i księgowości