Kariera Mediaroom

Rozpocznij swoją karierę w logistyce

Ciągła globalizacja, a co za tym idzie, coraz bardziej precyzyjna sieć szlaków światowego transportu sprawia, że logistyka jest przyszłościową ścieżką kariery. 

Dołączenie do zespołu DACHSER daje Ci szansę na pomyślną karierę w dynamicznym i globalnym środowisku. Zapewniamy idealne warunki wszystkim kandydatom, którzy nie tylko chcą być świadkami szybkiego rozwoju logistyki w naszej firmie, ale przede wszystkim chcą pomagać go tworzyć.

Niezależnie czy szukasz nowych wyzwań, jesteś specjalistą w branży, poszukujesz określonego zawodu z nowymi perspektywami, chcesz na stażu zapoznać się z fascynującym światem logistyki lub spróbować programu dualnych studiów dającego możliwość międzynarodowej kariery: mile widziani są wszyscy ci, których ciekawi logistyka oraz wkładają pasję i zaangażowanie w swoją pracę.

Pracodawca z wzorowym zarządzaniem karierą

Jako firma rodzinna z liczbą pracowników ok. 30 000 na całym świecie pragniemy rozwijać się poprzez innowację. Dzięki naszemu szerokiemu zakresowi usług logistycznych dopasowanych do potrzeb rozwiązań przemysłowych oraz inteligentnemu łańcuchowi dostaw wykorzystującemu techniki informatyczne, jesteśmy uważani za siłę napędową światowej branży logistycznej.

Zarządzanie karierą w DACHSER Career Management wyróżnia się wyjątkowymi możliwościami indywidualnymi oraz szansą na dalszy rozwój umiejętności. Oprócz technicznego wsparcia naszych pracowników, pomagamy też rozwijać ich umiejętności dzięki nowym zadaniom i obowiązkom. Wiele stanowisk oferowanych jest w naszej wewnętrznej platformie DACHSER Academy.

Każdy członek światowej rodziny DACHSER kieruje się wartościami naszej firmy. Obejmuje to zainteresowanie kulturą obcych krajów, jak również uprzejmość wobec innych i wzajemny szacunek w zespole.    

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Odkryj możliwości kariery w DACHSER

Wolne stanowiska