Kariera Mediaroom

Europejska logistyka na najwyższym poziomie

Nasza ujednolicona linia produktów wychodzi na przeciw wszystkim potrzebom klientów w transporcie krajowym i europejskim. Gwarantujemy ogólnoeuropejskie standardy logistyczne oraz pełną transparentność całego procesu. Kompleksowa, płynna i obejmująca swoim zasięgiem nawet całe regiony – Europejska Sieć DACHSER jest wyjątkowa.

entargo – nasza gama produktów dla transportu w Europie

entargo to nasza ujednolicona gama produktów o najwyższym standardzie obsługi dla transportu na terenie całej Europy – zarówno krajowego jak i międzynarodowego. Cztery ujednolicone linie produktów, targospeed, targofix, targoflex oraz targo on-site, gwarantują sprostanie dokładnym wymogom klientów pod względem czasu tranzytu oraz okien czasowych – zarówno dla B2B, jak i B2C.

W tych krajach oferujemy Państwu entargo i classicline.
W tych krajach oferujemy Państwu entargo i classicline.

Główne zalety entargo

 • Wszystkie procesy mogą być dostosowane pod kątem konkretnych przesyłek
 • Niezawodne dostawy z różnych kanałów dystrybucji
 • Jednolite standardy jakości we wszystkich krajach
 • Kompleksowa gama produktów we wszystkich krajach
 • Proste śledzenie przesyłki online za pomocą aplikacji productpilot
 • Proaktywne śledzenie przesyłki poprzez ActiveReport
 • Stałe monitorowanie
 • Ujednolicone zarządzanie jakością
 • Jednolite standardy procesów i usług w całej sieci gwarantują najwyższą jakość przewozów 
 • Zindywidualizowane zarządzanie zamówieniami online
 • Jakość gwarantowana jest przez automatyzację oraz przejrzystość zgodną z ujednoliconymi wytycznymi
 • Wysoka elastyczność dla przesyłek konkretnych towarów

Omówienie produktów entargo

targospeed

targospeed: Z targospeed towary dostarczane są na terenie Europy w oparciu o stałe czasy dostawy, uzależnione od odległości. Zoptymalizowany czas dostawy obowiązuje we wszystkich krajach w sieci DACHSER European Logistics.

targospeed 10 i targospeed 12: targospeed 10 oraz targospeed 12 pozwalają na jeszcze większe przyspieszenie czasu dostawy: Odbiorca otrzyma przesyłkę do godziny 10:00 lub 12:00. targospeed 10 i targospeed 12 dostępne są tylko w wybranych krajach.

targospeed plus: Gwarantuje 24-godzinny czas dostawy. Realizacja tych przesyłek jest dostosowana do indywidualnych potrzeb.

targofix

Produkt z określonymi datami dostaw: Towar dostarczany jest do odbiorcy w konkretnym terminie określonym przez nadawcę. Zalety: Klient może odpowiednio przygotować swój magazyn pod kątem dostarczanych towarów. Tak samo jak przy produkcie targospeed, do wyboru oferujemy targofix 10 oraz targofix 12 dla dostaw przed godziną 10:00 i 12:00 w krajach, gdzie opcja ta jest dostępna.

targoflex

targoflex to najlepsza opcja dla przesyłek elastycznych czasowo. Jest idealna do wysyłki towarów o długim terminie przydatności, które nie muszą być dostarczone na określony czas. targoflex to niezawodne, zintegrowane usługi transportowe w optymalnej cenie, ze wszystkimi zaletami rodziny produktów entargo.

targo on-site – nasz produkt na ostatnią milę

W ramach targo on-site oferujemy zintegrowane usługi dostaw B2C do miejsca użytkowania odbiorcy. Usługi targo on-site dopełniają gamę naszych usług logistycznych w ramach ostatniego etapu w łańcuchu dostaw.

Oferujemy

 • możliwe do dostosowania procesy logistyczne dla dostaw B2C
 • kompleksowe rozwiązanie ubezpieczenia transportu
 • zintegrowane koncepcje usług, dostosowane do indywidualnych potrzeb
 • poszerzone, zintegrowane usługi dla dostaw B2C do miejsca użytkowania odbiorcy
 • elastyczne i niezawodne rozwiązania logistyczne z potencjałem wzrostu wartości

Produkty targo on-site w pigułce

targo on-site (B2C)

Dostawa „do krawężnika” po wcześniejszym umówieniu. Dostawa ma miejsce rano lub po południu. Za przesyłkę B2C odpowiedzialna jest jedna osoba.

targo on-site plus (B2C)

Idealne dla dostawy do prywatnego miejsca użytkowania klienta. Po wcześniejszym umówieniu przesyłka drobnicowa może być dostarczona do domu klienta wieczorem lub w sobotę przez jedną osobę. Na życzenie klienta pozbywamy się opakowania wykorzystanego podczas transportu.

targo on-site fix (B2C)

Odbiorcy mogą ustalić stałą datę dostawy przesyłki od poniedziałku do piątku w punkcie sprzedaży. Przed dostawą odbiorcy mają również możliwość wyboru przedziału czasowego w godzinach porannych lub popołudniowych. Jeśli nie zostanie wybrany żaden przedział czasowy, dostarczymy przesyłkę w uzgodnionym terminie dostawy. Najwcześniejszy termin dostawy jest często możliwy w ciągu 24 godzin.
Gwarantuje to, że odbiorca będzie obecny, aby odebrać towar w momencie dostawy. Ty również zyskujesz na lepszym planowaniu dostawy.
Dostawa jest realizowana do krawężnika odbiorcy z obsługą jednoosobową.

classicline – ujednolicone usługi transportowe do krajów poza Europą

Dla odległych rynków DACHSER oferuje niezawodne oraz bezpieczne rozwiązanie transportowe w ramach produktu classicline, z jasno określonymi procesami oraz procedurami. Transport może być kontrolowany poprzez codzienne dostawy lub połączenia planowane cotygodniowo. Ujednolicone terminy dostaw pomogą w planowaniu. Naszą ofertę można również przejrzeć za pomocą aplikacji productpilot.

directload – rozwiązanie dostosowane do przesyłek częściowych i całopojazdowych

Potrzebujesz ładowni na przesyłkę częściową lub całopojazdową? A może musisz zorganizować kilka transportów, by zrealizować zamówienie? Usługa directload gwarantuje elastyczność oraz zorientowanie na potrzeby klienta. Nasze usługi w zakresie indywidualnych lub wymagających zadań logistycznych obejmują w pełni spersonalizowane rozwiązania transportowe. Nasi specjaliści ds. czarterów zapewnią ofertę, która spełni wszelkie potrzeby transportowe, zarówno jednorazowe, jak i regularne.

Incoterms

Załączony dokument PDF zawiera informacje ogólne (bez gwarancji prawnych) dotyczące Incoterms 2020, które pomogą usprawnić codzienną pracę.

Ściągnij

Product Pilot

Gdy produkt dociera do określonej lokalizacji w Europie, nasz pilot produktu określa.