Kariera Mediaroom

Trzymamy rękę na pulsie, jeśli chodzi o przepisy celne

Płynny i zgodny z przepisami transport towarów przez granice celne to tylko część naszych zadań. Jako operator logistyczny, który od lat dominuje na międzynarodowym rynku, DACHSER doskonale zna wszystkie przepisy prawne w różnych krajach. Dlatego też skrupulatnie obsługujemy ładunki klientów w gąszczu przepisów lokalnych i światowych służb celnych, a także koordynujemy cały proces odprawy celnej we współpracy z lokalnymi organami.

Status operatora AEO gwarantuje nam wiele korzyści przy odprawie celnej

Lokalne władze celne przyznały firmie DACHSER certyfikat "Upoważnionego Przedsiębiorcy" (AEO) w kilku krajach, co czyni ją jednym z pierwszych dużych dostawców usług logistycznych, którzy otrzymali ten certyfikat. Na życzenie udostępnimy Państwu więcej informacji na ten temat. Gwarantuje on wiele ułatwień celnych powiązanych z bezpieczeństwem na całym świecie – co przekłada się na korzyści dla naszych klientów: Nasze obszerne, zatwierdzone przez służby celne standardy bezpieczeństwa nie tylko ułatwiają odprawę celną, ale są też świadectwem jakości dla globalnych partnerów handlowych naszych klientów.

Zalety odprawy celnej z DACHSER

  • Oszczędność czasu i kosztów: Skuteczne, profesjonalne załatwianie wszelkich formalności celnych przez naszych specjalistów to oszczędność czasu dla naszych klientów.
  • Szeroka gama usług: Między innymi doradzamy w kwestiach związanych z odprawą celną, a także zajmujemy się rejestracją klientów i centralną archiwizacją danych.
  • Skuteczne działanie: Elektroniczne procedury celne zapewniają szybką i bezpieczną obsługę.

Szybki transport z poprawną dokumentacją

Ułatwiamy płynny transport poprzez poprawne wypełnienie wymaganych dokumentów dla służb celnych i władz. Posiadamy kontakt z wszystkimi znaczącymi usługodawcami i instytucjami takimi jak linie lotnicze i przedsiębiorstwa transportowe. Nasze systemy operacji logistycznych są też ściśle połączone z systemami lokalnych służb celnych. Nasi lokalni pracownicy znają najnowsze przepisy od razu po ich wprowadzeniu i natychmiastowo biorą je pod uwagę. Są też odpowiedzialni za przesyłki z państw trzecich z bezpośrednim transportem do innych krajów UE.

Gotowi na Brexit

Poszukujesz informacji na temat tego jak przygotować się do Brexitu? Kliknij tutaj i dowiedz się więcej w najważniejszych punktach.